0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

конструктори

Товарiв в категорії 15
12

Товари від 1 до 12 з 15

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Цікава і цікава новинка від торгової марки «Країна замків та фортець» (Україна, Луцьк) - керамічні конструктори, які дозволять відчути себе справжнім архітектором-будівельником. Середньовічні замки, вежі, маяк, млин, будинки і все, що дозволить вам ваша фантазія може бути побудовано вами з керамічного конструктора.
Маленькі глиняні цеглинки - зовсім як справжні. Будувати з них легко і захоплююче. Споруда виростає прямо на очах. Наносите трохи клею на кожну цеглинку, викладаєте ряд за рядом, наклеюєте перекриття з пенокартона і кладете дах з червоної черепиці. Залишаєте сохнути на 2-3 години і ваш шедевр архітектури готовий! Цікаво те, що при бажанні споруду з керамічного конструктора можна розібрати. Просто помістіть конструкцію на кілька хвилин у воду, змийте клей, підсушіть цеглинки, і конструктор знову готовий для нового будівництва.
Хочете зробити оригінальний подарунок дитині чи дорослому? Купіть керамічний конструктор ТМ «Країна замків та фортець». Ціна на керамічні конструктори цього виробника дуже навіть гуманна - від 110 грн. за невеликі споруди і до близько 500 грн. за цілі замки. Імпортні конкуренти коштують набагато дорожче. Купити Керамічний конструктор ТМ «Країна замків та фортець» можна як в Києві так і в будь-якій точці України. Не залежно від того в Одесі ви або в Харкові, в Дніпрі або в Ужгороді, в Запоріжжі, Львові, Чернівцях, Івано-Франківську, в будь-якому іншому місті або селищі - ми доставимо вам конструктор Нової поштою в найкоротші терміни.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ